Корисні сайтиНайкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класів
На Гіпермаркеті знань є розділи з навчальними матеріалами українською мовою.
Велика кількість презентацій: 
  • http://www.rusedu.ru/subcat_46.html
  • Презентации - презетації рос. мовою, але можна використати і для учнів шкіл з українською мовою викладання.
  • http://shools-geograf.at.ua/load/prezentacii/6_klass/01/59-1-0-627 - сайт вчителя географії, дуже багато зібрано цікавого матеріалу, і, хоча, презентації для старшої школи, дещо можна використати і початковій школі на уроках природознавства.
  • http://900igr.net/ - 900 детских презентаций и 300 флеш-игр ребёнку с 1 года  
  • Натисніть для переходу  Cайт вчителя початкових класів Квітки Світлани Сергіївни. Він присвячений вчителям та батькам. Цей сайт покликаний об'єднати зусилля батьків і вчителів для підвищення ефективності навчання і виховання дітей.
Сайт об'єднує вчителів, що створюють навчальні презентації для своїх учнів. Налічує більш як 1700 презентацій та відеоматеріалів.
  • Сайт учителя П'ятих Олени Іванівни Ресурс буде корисним для вчителів початкових класів, учнів та батьків. Багато корисної інформації, презентації, статті щодо виховання учнів, корисні поради для батьків - все це є на сайті. Ласкаво прошу!
ВЕБ-сторінка журналу "Початкова школа"
Центр творчих ініціатив "Клевер"
Центр навчально-методичної літератури
Електронний журнал "Золоті сторінки освіти"
Початкова школа. Вчитель -вчителю. Вчитель - учню. Вчитель -батькам. Поради шкільного психолога.Цей сайт створено для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам.
Сайт вчителя початкових класів Криворізької загальноосвітньої школи №130 Рибаковської Наталії Василівни.Метою сайта є надання корисної та цікавої інформації батькам,дітям, обмін досвідом, дидактичними матеріалами з вчителями.
Сайт учителя початкових класів Черепанової Таміли Миколаївни. Аудіозаписи дитячих пісень. Відеоролики для навчальної та виховної роботи. Мультимедійні презентації. Конспекти занять, майстер - класи. Матеріали вчителю в підготовці до уроків і виховних занять. Поради та рекомендації. Програми, накази, інструкції, методичні листи, рекомендації. Планування, методичні рекомендації, технології
  • Cайт вчителя початкових класів Кресак Наталі Миколаївни.Сайт присвячений вчителям та батькам. Цей сайт покликаний об'єднати зусилля батьків і вчителів для підвищення ефективності навчання і виховання дітей. На сайті ви ви зможите знайти уроки, заходи, пам'ятки, методичні розробки, ігри, загадки, посилання на довідники, словники, енциклопедії. http://yrok.at.ua/
  • http://ditky.at.ua - Все діткам українською мовою - безкоштовно і без реєстрації!
На цих сайтах можна знайти корисні матеріали для інформатики.
  • Все для вчителя початкових класів
Ціль цього сайту – надання практичної допомоги вчителям початкових класів та батькам у плануванні роботи з навчання та урізноманітнення вільного часу школяра. На сайті ви знайдете різноманітну інформацію для вчителів, батьків та самих учнів. 
http://venger.ucoz.ua/index/0-2
http://perezvin.at.ua/ Головач Маргарити Василівни
http://billionimillion.ucoz.ru/  Шинкаренко Валерії
http://elena13.ucoz.ru/  сайт П’ятих Олени Іванівни
http://leleko121.wordpress.com/ сайт Лелеко Тетяни Вікторівни
http://classmy.at.ua/ сайт Кудрі Олени Павлівни

Немає коментарів:

Дописати коментар